V zaměstnání se musíte cítit dobře, protože v něm trávíte poměrně dost svého času. A kolikrát se Vám ani do práce nechce. To zná každý z nás.
Při takovém stavu, kdy už od zazvonění budíku si představujete, jak ten pracovní den bude děsně vypadat.

1.    Nejprve Vás čeká stereotypní zápis do knihy příchodů.
2.    Pak každodenní převlékání do pracovního, kdy se budete opět mordovat se zkříženými dvířkami skříňky.
3.    Poté celý den u stroje, který se opět bude sekat.
4.    Snad jen ten oběd Vás bude těšit.
5.    A nakonec ta veselejší část směny – převlékání do civilu, kdy Vám otřískaná skříňka už tolik vadit nebude.

kovové skříně
Naštěstí je takových dnů přece jen málo, přesto jsou.
Jenže, co když Vám Váš zaměstnavatel připravil nějaké milé překvapení? Myslíte, že to těžko?

Tak si představte, že se může stát, že po příchodu do práce nebudete muset brát tužku do ruky, ale jen jedním přiložením zaměstnanecké karty ohlásíte svůj příchod. A nakonec i odchod.

Nebo se ve Vaší šatně objeví zbrusu nové kovové šatní skříně, které svou barevností vyloudí příjemný úsměv na Vaší tváři. Už se nebude nic zasekávat, nic nebude zkřížené. A Vy budete mít radost, že na Vás připadla oranžová barva. Nebo dostanete na výběr? Vaše pracovní prostředí dostane zcela jinou příchuť příjemnosti pobývat v šatně při převlékání do pracovního.

Nebo se snad zaměstnavatel pochlapí a Váš stroj bude pracovat celou směnu bez nadměrné údržby, protože jej dal celý renovovat? Možná dostanete i stroj nový.
Víte, je docela možné, že i zrenovovaná jídelna bude stejně krásná, jako Vaše šatna, která prokoukla s novými kovovými šatními skříňkami! I jídelna možná dostane nový kabát.

školní skříně

Pak si je vzpomenete na ranní budík, který Vás vítal do pracovního dne s nechutí. A vida, novinky v práci Vás té nechuti vyloženě zbaví! Takže vstávejte ve dnech, kdy se Vám do práce moc nechce, s nadějí.