Vyberte si příchuť pikantních oříšků v těstíčku z naší nabídky dle vašeho gusta. Web vesela-veverka.cz vám nabízí chutné pikantní arašídy v japonské směsi wasabi, v gramáži 500 g nebo 1000 g. Wasabi je tzv. japonský křen, který ostře zapůsobí na vaše chutě a zanechá vám v ústech příjemnou pálivou příchuť. V kombinaci s jemným arašídem se chuť příjemně vyváží a zanechá sladce krémový dojem. Wasabi obsahuje mnoho přínosných látek pro naše tělo, jako například vlákninu, vitamín C, draslík, vápník a také hořčík.

Při ochutnávce wasabi můžete cítit jeho ostrost až v nose, která ovšem rychle pomine a na jazyku vám zůstane příjemný štiplavý pocit, který bude ztlumen jemností arašídů. Wasabi má také blahodárné protirakovinné a antibakteriální účinky, což dále navyšuje jeho hodnotu a přínos pro naše tělo.

oříšky-arašídy.jpg

Na webu vesela-veverka.cz si můžete dále vybrat pizza oříšky, což jsou arašídy v chutném pizza těstíčku. Nabízíme je opět v gramáži 500 g a 1000 g.

Jaké výhody pro nás mají arašídy? Snižují nám hladinu cholesterolu v krvi. Také nám udržují správnou hodnotu krevního cukru v krvi, obsahují vitamín B3, který působí blahodárně na funkci mozku, zlepšuje ji a také podporuje naši paměť. Arašídy obsahují antioxidanty, které v našich tělech uklízejí a likvidují škodlivé látky. Tyto škodliviny mohou napadat naše buňky, DNA, bílkoviny či enzymy. Arašídy také odporují naše vyprazdňování a funkci střev, zasytí náš žaludek na delší dobu a díky tomu můžeme předejít chuti na sladké a výkyvům cukru v krvi.

arašídy jsou oblíbené.jpg

Jaký další přínos pro nás arašídy ještě mají? Zdaleka to není vše. Konzumace arašídů podporuje růst naší svalové hmoty, působí preventivně proti rakovině, proti onemocnění srdce, cév a jsou prevencí proti vzniku cukrovky a také obezity. Díky obsaženým látkám mají pozitivní vliv na náš nervový systém a urychlují metabolismus.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup