.


Stavby, rekonstrukce, budování velký a rozlehlých hal, ale také opravy ve výškách. V každém tomto specifickém ohledu můžete potřebovat velkou pomoc. Autojeřáby se používají při zvedání těžkých břemen do výšky, ale také najdou své využití v mnoha dalších oblastech. Nejenom na stavby, ale také na budování objektů v těžko přístupných místech.

mrakodrap

Díky své pojízdné mobilitě mají totiž jednu obrovskou výhodu a to právě tu, že s nimi velice snadno můžete manipulovat. Podvozek je samozřejmě sestrojen z automobilu, většinou jde o nějaký návěs, přívěs či zkrátka podvozek automobilu. Na něj je namontován právě jeřáb. Lehce jej převezete po silničních komunikacích a dostane se často i do těžko přístupných míst, kam byste jinou těžkou a mnohatunovou techniku nedostali https://autojeraby-bastur.cz/.

Ø  V tomto oboru však potřebujete mít ty nejlepší.
Ø  Chlapská práce, provádí ji jenom ti nejlepší.
Ø  Zkušení odborníci v oboru.
Ø  Vysoká spolehlivost a vždy zaručená plná bezpečnost.
Ø  Zvedání těžkých břemen do výšky.
Ø  Výstavba i složitějších budov a různých dalších objektů.
Ø  Skvěle pracují i v těžko přístupných místech.
Ø  Můžete materiál převézt kamkoliv.
Ø  Autojeřáb se velice snadno dostane kamkoliv a snadno jej převezte po silniční komunikaci.
Ø  Hodí se na práci v terénu ale také na práci na stavbách.

.

zatížení

Autojeřáb na mnoho různých způsobů

Existují typy pro jeřábnické práce. Ty mohou být stavební, montážní ale také vyprošťovací. Jeřáb může být vybaven váhou a má třídílný teleskopický výložník. Je velice flexibilní a zajistí práci kdekoliv i v těžko přístupném terénu. Některé stroje jsou vysoce moderní. Mobilní jeřáby s vysokou nosností jsou opravdové kolosy, které zvládnou vše. Dosah až do výšky 45 metrů není výjimkou, mohou tak pracovat opravdu vysoko. Zaručuje vysokou bezpečnost a solidní práci. 

Těžká a tvrdá práce
5 (100%)1
.