Říká se, že dnešní doba nemůže mladé lidi už nijak zvlášť překvapit. Zatímco se předchozím generacím tajil dech při pohledu na fantastické filmy od pana Karla Zemana, dnes i ti nejmenší považují za naprosto samozřejmé vidět létat modré postavy ve známém americkém filmu. Je pravda, že dnešní děti mají v určitých sférách hranici hodně posunutou.

cylindr

· V jedné věci jsou ale všechny stále stejné.
– CHTĚJÍ SE BAVIT.

A úplně nejlepší je, když se mohou nejen dívat, ale i zapojit do nějaké té super zábavy. Ať se zeptáte jakéhokoliv dítěte, jestli má rádo pohádkové zázraky, určitě žádné neřekne, že se mu takové věci nelíbí. Vždyť i v nás, dospělých, zůstal kousek toho dítěte, které žasne nad některými pohádkovými kouzly. Jestliže chcete svému potomkovi dopřát opravdu nezapomenutelné chvíle, ze kterých bude žít ještě dlouhý čas, zkuste mu připravit překvapení tím, že k vám přijde například na narozeninovou oslavu kouzelník.

Kouzla obohatí dětský svět

Kouzelník, který je připraven pobavit dětské publikum, není jen ten všem známý „chlápek, který vytahuje králíky z klobouku“. Tady máte jistotu, že se děti budou skutečně bavit a že se do hry okamžitě zapojí.

· Jedním z programů je například dětský aerobik.
– Namítáte, že vaše dítě není moc pohybově aktivní?
– Budete se divit, jak rychle se přizpůsobí ostatním dětem. A jak ho to bude bavit.
To je totiž také důležité. Čím větší publikum vrstevníků, tím lépe. Děti se rády nechávají strhnout ostatními k nějaké společné zábavě.
Veškerý program je přizpůsoben věkové kategorii příslušného dětského publika.

koule

Tudíž se nemusíte bát, že by nastala trapná situace, ve které by děti nechápavě zíraly a nevěděly, co po nich ten pán vlastně chce.
A nezapomeňte na této akci fotit.Ještě po letech budete totiž s úsměvem společně vzpomínat na to, jak k vám tenkrát přišel kouzelník.