a) Občas je účelová a máme na ní věci, které jsou k užitku. Na vesnicích se pořád ještě vidí zahrádky, kde rostou domácí potraviny, zelenina, ale také ovocné stromy. Na podobných větších zahradách se také chovají králíci v králíkárnách, nebo je zde místo pro slepice. Kury se tak vidí v kurnících, ale také často i ve výběhu samostatně. Někteří dokonce chovají prasata či krávy, na zabíjačku. Takže to jsou ty užitkové zahrádky, ale co takhle pokud volíte spíše vzhled a estetiku?

b) Ty elegantní, které jsou spíše přepychové a neslouží k účelnosti, ale spíše ke kráse, také se často proto nazývají okrasné zahrady, se mnohdy vidí u vznešenějších a honosnějších domů. Ovšem podobnou zahradu může mít i starší polorozpadlá chatrč, když se o ni budete starat. Velice půvabně pak působí kombinace se dřevem. Proto se také k domovům hodí dřevěné pergoly, kde lidé odpočívají nebo také pořádají různé akce.

Co se nabízí?

Ø Zde můžete sedět a odpočívat každý den. Vyjdete na sluníčko hned po ránu, abyste se krásně probrali a rozebrali a můžete si dát kafíčko či nápoj dle libosti právě v pergole.

Ø Je to báječné místo pro jakýkoliv odpočinek. Stačí si sem sednout s knížkou, máte příjemný stínek, ale zároveň jste na čerstvém vzduchu.
Ø Scházet se zde můžete s rodinou, je to vhodné místo na povídání, ale také na zábavu. Lidé si velice oblíbili různé grilovací akce s přáteli, které se zde také často odehrávají.

U nás můžete požadovat jakýkoliv typ. Od přístřešku, který bude navazovat na dům, až po klasickou pergolu nebo zahradní altán. Podívejte se na pár ukázek a jistě si hned představu o své vysněném zastřešení uděláte.

Můžete volit zastřešení, které je moderní a bude zatahovací se stínícími prvky, nebo klasické nepohyblivé. Tyto věci můžete konzultovat, protože by mohly mít vliv na architektonický vzhled celého domu nebo také vaší zahrady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup