červená zeď, kolo, světlé dveře

Pokud jste se zaměřili na tento dotaz, jistě budete mít za sebou nějaký problém s financemi nebo spíš s tím, jak nějaké potřebné peníze získat. Důvod takové situace může být různorodý, ale řešení má vždy stejné. Potřebujete peníze? Chcete hypotéku na družstevní byt? Potřebujete pomoci s vyřešením exekuce? Dlužíte nějaké peníze lidem nebo bankám? Právě tyhle dotazy nás naučili lidem pomáhat. Každý má svoji situaci jinak nastavenou a jiné momentální potřeby nebo podmínky. My můžeme vyřešit všechno s vámi. Díky našemu on-line přístupu je jednoduché nás kontaktovat a o ostatní se už postaráme za vás.

Pošlete nám po internetu svoji žádost o úvěr

Toto je první krok, který je potřeba na cestě, třeba i za vysněnou hypotékou na družstevní byt, podniknout. Naše půjčky jsou určené zejména klientům, kteří už nějakou nemovitost vlastní, nebo mohou ručit tou, na kterou si budou následně finance půjčovat. Splátky, které za půjčku požadujeme, nastavíme společně, aby vaši peněženku extrémně nezatěžovaly. Nejlépe se s námi přímo spojit a s našimi poradci vše dopodrobna probrat. Díky kalkulačce budete mít přesně před očima průběh vašeho splácení a možnosti, které vám naše nebankovní půjčka bude poskytovat.

klíče v zámku, dveře

A co když máte nějaké dluhy nebo potřebujete vaše půjčky zkonsolidovat?

Ani tohle pro nás není problém. My se vás nebudeme ptát na vaši situaci zjišťovat příjem, nebo vaše záznamy v registrech. Zajímá nás, čím můžete ručit a pokud vás zajímá nejvíce např. hypotéka na družstevní byt, můžete ručit svým nově nabytým majetkem, tedy svým podílem v družstvu.

Jak rychle jsme schopni vám pomoci?

Pokud nás kontaktujete přes náš on-line formulář, do 24 hodin jsme schopní vám vyhovět. Po následné konzultaci s naším poradcem, můžete svůj problém tedy vyřešit velmi rychle, přímo bleskově. Naši konzultanti jsou rozmístěni po celé České republice, je tedy možné se s naším zástupcem setkat rychle v jakémkoli kraji naší země.