Také toužíte na vlastní kůži zažít let balónem? Tohle Vaše přání nemusí být tak nedostupné, jak se možná domníváte…V současné době totiž u nás existuje řada společností, zaměřujících se právě na tuto službu. A nejde jen o pouhý let, spojený s pozorováním krajiny z výšky.
Mnozí provozovatelé se přímo předhánějí o doplňkové služby spojené se samotným letem.
V jejich nabídce je samozřejmý výběr typu balónu, dle velikosti v poměru počtu pasažérů.
fotka z dronu
Šedesátiminutový let můžete absolvovat pouze jako individuální jedinec, či v páru, ale i jako šesti, až dvaceti čtyřčlenná skupina. Samozřejmostí je vždy přítomnost školeného doprovodu, který balón obsluhuje. Některé společnosti mají v nabídce i tzv. večeři v oblacích, kdy je během letu skutečně podáváno menu s přípitkem. Každý účastník je před samotným startem pojištěn a seznámen s průběhem letu. Obdrží také křestní balonářský list, který potvrzuje účast na letu.
horkovzdušné balóny
A co je třeba pro tento neskutečný zážitek udělat?
Navštívit například zážitkové internetové stránky. Zde jenom zadáte počet spolucestujících, lokalitu, ze které budete startovat, nebo případně místo, které byste rádi viděli. Možností je nepřeberně a dnes můžete například obdivovat z výšky i krásy Tater, Alp, nebo podniknout dokonce noční let nad zářícími městy. Cena letenky se samozřejmě odvíjí od počtu cestujících, typu balónu a dané lokality. Dále se do ceny promítá mimo jiné i pojištění pasažéra a doprava zpět na místo startu. Výhodou tohoto zážitku je dvouletá platnost zakoupených letenek, takže je jenom na vás, kdy ji využijete. Ideální je samozřejmě jarní, či letní období, ale i podzimní jasný bezvětrný den vám přinese nádherné pohledy na všemožnými barvami rozzářenou krajinu. Proto na svůj výlet nezapomeňte vzít fotoaparát.
Takže nezbývá, než se rovnou vydat vzhůru do oblak!
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup