lehátka, pláž, moře, racci

Někdo se v létě vydává po Česku, někdo zase míří do Evropy nebo dokonce za exotikou. Už máte představu, jak strávíte letošní léto vy? Vydáte se na rodinnou dovolenou, nebo budete poznávat krásy Česka ve dvou? Jestliže vás láká spíše moře, sluníčko, klid, pohoda a úžasně uvolněná atmosféra, tak je právě teď ten správný čas na to, abyste si začínali vybírat svou letní destinaci. Je důležité, abyste si ujasnili své požadavky a priority, pouze tak budete schopni naplánovat dovolenou svých snů.

Je vaší prioritou krásně čisté moře? Zakládáte si na udržovaných kamenitých plážích? Nechcete se ochudit o tradiční mořské pochoutky, které tolik milujete? Všechny tyto vaše požadavky dokáže s přehledem uspokojit právě Chorvatsko. Tato jadranská země je otevřená pro rodiny, malé děti, přátele, kteří se chtějí bavit, ale i páry, kteří si chtějí užít společné romantické chvíle. Bezesporu nejsilnější předností a výhodou této země je to, že se nachází tak blízko. Dostat se sem můžete klidně i vlastním vozidlem, nebo autobusem, není nutné volit leteckou dopravu, která je v tomto případě nepřiměřeně drahá. Nejpohodlnější pro vás bude levná dovolená Chorvatsko autobusem, protože nebudete muset absolutně nic řešit. Nasednete si, užijete si rychlou a příjemnou jízdu, a jste na místě. Žádné řešení mýtného, hledání benzinek a nekonečné zírání do mapy. Cesta do vaší vysněné destinace bude rychlá, příjemná a bezstarostná.

Dostupná cena = ideální dovolená pro všechny

Chorvatsko je cenově velmi dostupná země. Nejenom, že je to tu levné, ale také se sem levně dostanete. Lístek na autobus není vůbec drahou záležitostí, hluboko do kapsy si nesáhnete ani tehdy, když pojedete ve více lidech. Jízdenky můžete navíc kupovat včasně, tedy na first minute, anebo si naopak počkat na speciální nabídky v rámci last minute.

západ slunce, moře, ostrov


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup