V dnešní době už dosáhla naše společnost v mnoha ohledech vysoké úrovně. Pochopitelně ne ve všech, ale tím, v čem spíše spějeme do horoucích pekel nebo jiných nelichotivých míst, se tu zaobírat nemíním. Prostě chci vyzdvihnout pokrok, který se nevyhnul nejedné oblasti našeho života.
Dokonalosti jsme dosáhli třeba i v otázkách tisku. Dnes už tiskne kdekdo, a to vesměs na takové úrovni, o jaké si naši předkové nemohli nechat ani zdát. Vyrábíme si už na první pohled dokonalé dokumenty, ale třeba i fotografie a další tiskoviny, nad nimiž se rozplýváme blahem.pohled do tiskárny.jpg
Ovšem stále jsou mezi námi i tací, kteří něčeho podobného nedosahují. Kteří tisknou – a to třeba i navzdory svým tužbám – nevalně, ne-li přímo uboze.
Některým je to vlastně jedno. Někomu na kvalitě zase až tak moc nesejde. A komu není rady, tomu není jak známo ani pomoci.
Ale těm, kteří tisknou nekvalitně, ač by si přáli něco docela jiného, lze pomoci. Pokud je někdo zklamaný nebo i vysloveně nešťastný z toho, jak se mu jeho práce nevede, jak i navzdory jeho sebevětšímu snažení nedosahuje takové krásy, jakou by si představoval, lze mu poradit, aby si dal pozor třeba na náplň své tiskárny.
Pokud dotyčný používá něco druhořadého, inkoust, toner nebo cartridge nejistého původu a stejně nejisté kvality, může tkvět problém právě v tom. A měl by tedy vsadit spíše na LC-1240 Primatisknebo něco podobného, tedy na náplň pocházející od známého a kvalitou proslaveného výrobce, originální nebo kompatibilní s jeho tiskárnou. A rázem může být po problémech.tiskárna s barvou.jpg
Protože není všechno zlato, co se třpytí, a není kvalita vše, co se nabízí. I kdyby byl nejeden exemplář nabízené náplně do tiskárny sebekrásnější navenek, je třeba vsadit hlavně na jeho vnitřní kvality. Tedy právě na kvalitu tisku, dlouhou výdrž a také šetrnost k tiskárně.
Protože jenom tím se dosáhne toho, čeho chce a musí každý tiskař v dnešní době dosáhnout. Nechce-li se tedy za své výtisky stydět.