Chcete mít možnost kochat se opět neporušeným krásným motivem na tapiserii? Nabízíme vám naše kvalitní a profesionální služby co se týče nejen restaurování tapisérií , ale také jejich úplně novou zakázkovou tvorbu. Můžete se spolehnout, že naše zkušenosti a odborné znalosti zaručí, že výsledná práce bude k nerozeznání od nového originálu. Vy tak budete mít nádherný kousek, který vám zútulní vaše bydlení a každá návštěva ho jistě bude pokaždé obdivovat. O naší práci se můžete přesvědčit ve fotogalerii a v referencích našich zákazníků, kteří se na nás vždy s důvěrou znovu obracejí.

tkaný gobelín

Neváhejte a svěřte do naší péče zanedbaný gobelín, tapisérii nebo jakoukoliv historickou textilii. Vše opravíme přesně podle daných pravidel, aby nebyla narušena hodnota uměleckého díla. Jsme v tomto oboru skutečně zběhlí, a tudíž vám můžeme zaručit naprostou profesionalitu a skvělé výsledky. Za skvělou cenu, odvíjející se přesně podle míry poškození uměleckého díla a jeho velikosti, budete mít báječně zrestaurovaný gobelín nebo třeba starý prapor. Umělecká hodnota díla opět vzroste a vy si můžete buďto nechat nebo prodat jako sběratelský kousek.

sloni

Vyděláte na tom v obou případech, protože umělecká hodnota stále poroste.
Nezabýváme se jenom primárními uměleckými díly vytvořené tkaním, nabízíme vám také renovaci tkaných potahů na nábytek, můžete tak mít skutečně krásné potahy s velkou historickou hodnotou v takovém stavu, že se nebudete muset stydět je vystavit a ukázat známým a přátelům. Kromě samotného restaurování vám nabízíme odborné čištění těchto tkanin, to vše za velice výhodnou cenu, která je zanedbatelná v poměru ceny samotného uměleckého díla. Samozřejmě vše se odvíjí individuálně případ od případu, typu a stáří zadaného díla. Pokud vás naše nabídka zaujala neváhejte, kontaktujte nás a společně se domluvíme na podrobných podmínkách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup