Taštička na dokumenty a doklady – abyste nemuseli hledat cestovní pas, peněženku, řidičák, techniček od vozidla a občanský průkaz, poukaz k pobytu, prospekty z cílové destinace a další dokumenty, které potřebujete na dovolené mít při ruce, jednoduše je vložíte do plastové tašky o menších rozměrech, které jsou pro tyto účely vhodné.

kufr s cestovním pasem

Polštářek – chladivé nebo hřejivé polštářky oceníte v kempu, v letadle, v autobusu i v autě. Jsou skladné, praktické a mohou se stát krásným dárkem, jestliže je opatříte vhodným potiskem.

Nafukovací polštářek – vylepšenou modifikací pro větší pohodlí jsou nafukovací polštářky. Vypodloží hlavu v místech, kam se s velkým polštářem nevměstnáte. Jsou dobře skladné, lehké a nezaberou v zavazadlech mnoho místa.

cestovní pas

Pouzdra na mýdlo – to se může hodit vodákům v kempu, cykloturistům a komukoli dalšímu, kdo přespává mimo prostředí privátů a hotelových apartmá. Mýdlo musí být na cestách uložené v pevném pouzdru, zipový sáček pro tyto účely nestačí.

Antistresová pomůcka – ve filmu „Přistání naslepo“ z prostředí řídící věže letového provozu si dispečeři pohazovali antistresovým míčkem, který je uklidňoval a umožnil lepší koncentraci na pracovní výkon. To samé si můžete dopřát třeba také na letišti, při čekání na odbavení, v prostředí plném lidí, kde nemáte žádné soukromí, a kde ostatní volný čas https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/volny-cas-a-cestovani/ostatni-volny-cas-a-cestovani/ také neprožívají zrovna v poklidu.

Přenosná váha na zavazadla – při balení zavazadel doma si je můžete převážit na domácí váze a zabránit tak problémům při odbavovacím procesu na letišti. Na dovolené možná oceníte i přenosnou malou váhu, která převáží zavazadlo v hotelu před odletem z dovolené.

Karimatka – karimatku koupíte za pár desítek korun, ale něco jiného je mít vlastní karimatku s originálním potiskem. Je to skvělý dárek pro všechny milovníky outdooru, kteří putují krajinou pěšky, na kole nebo v kánoi či na raftu, a nocují pod širákem či pod stanem.