V posledních letech se stále více dostává do módy sport. A díky Bohu za to! Lidé se začínají stále více zajímat o to, co vše mohou pro své tělo udělat. A dostatek pohybu je rozhodně jedna z cest. Kvalitní strava a sport se stali velkým tématem a životním stylem mnoha lidí. A sport v Česku už není jen posilovna a aerobic. Díky velké poptávce přibývá trenéru nejrůznějších sportů a cvičení. Jóga, Barré, Crossfit, MMA a mnoho dalších. Ať jste milovník klidnějších sportů anebo potřebujete pořádně dostat do těla, zajisté si svou lekci najdete. A to právě díky hromadě trenérů, kteří jsou ochotni se vzdělávat, aby Vám mohli poskytnou kvalitní tréninky. Co ale takový trenér všechno potřebuje? Samozřejmě nějaký trenérský kurz, zkušenosti s daným sportem, prostory a také kvalitní rezervační systém. Ten mu usnadní obrovské množství práce.

činky a bota

Pojďme se společně podívat na společnost Fitness Rezervace a jejich nabídku, která Vám ušetří práci s organizačními věcmi a udělá přihlašování na Vaše lekce záležitostí na malou chvilku. Rezervační systém vytváříme přímo Vám na přání. Vy nám zavoláte, nebo nás jinak kontaktujete. Společně prodiskutujeme, jaké funkce si ve Vašem rezervačním systému přejete a my poté tuto aplikaci podle Vašich představ vytvoříme. Posledním krokem bude společné nastavení, kdy Vám také vše vysvětlíme a ukážeme.

posilovna

A jaké funkce Vám nabízíme? Kromě klasického přihlášení, zarezervování lekce, nebo dobití kreditu si můžete vybrat také možnost zakoupit Vouchery, přidat předtočená videa, propojit systém se společností Multisport a s platební bránou. V této době plné různých zákazů a restrikcí zajisté oceníte také možnost online lekcí pomocí živého vysílání. Samozřejmostí je také funkce členství, permanentky, kreditní systém, nebo účtenky. Užitečné a praktické jsou také funkce, které Vám připomenou narozeniny Vašich klientů, rozesílání sms a emailů, nebo třeba statistiky a reporty. Nabízených funkcí je ještě mnohem více. Neváhejte a podívejte se na nabídku našich rezervačních systému anebo nás rovnou kontaktujte. Zodpovíme všechny Vaše dotazy a společně vytvoříme ten nejlepší rezervační systém pro Vás.