Každý muž má jiný typ žen, které se mu líbí. Někteří touží po něžné víle, která je už od pohledu čistým andělem a bytostí, která je křehká a současně atraktivní. Jsou i muži, kteří mají rádi pohodové ženy, které se v žádném prostředí a obklopení lidí – neztratí. Většina však dává přednost vnější kráse, která mluví za vše a podstata vnitřka jim uniká.
Ať už patříte do jakékoliv skupiny, jistě vám krev ve vašich žilách nejvíce rozproudí náročné typy žen, jakými jsou divošky.
žena na baru

Vášeň, oheň a vlna emocí

Poznat ženu, která se ničím nepáře a jediné, co ji zajímá je mluvit nahlas a mluvit, co se jí zlíbí, je poněkud náročné ustát. Zpočátku ve vás drzá žena může vyvolat pocit méněcennosti nebo až pohrdavosti, ale pokud se zamyslíte zjistíte, že vás dynamická stránka její osobnosti natolik uchvátila, že od ní nemůžete odepřít zrak.
Drzé ženy, které působí negativně na své okolí a vystupují arogantně, se v ženském světě příliš neuchytí a dočkají se pouze pomluv a pohrdavosti, ovšem muži nad nimi nikdy nemávnou rukou, protože v nich vidí oheň a nesmírnou vášeň, po které tolik touží.
Zalíbit se však ženě, která s vámi nebude mít žádné slitování a veškerá vaše snaha se pro ni stane už od pohledu marnou, není jen tak. Musíte se připravit na velkou dávku emocí, ne příliš lichotivých poznámek a slov na vaší adresu a taktéž i toho, že vás jen tak k sobě nepustí.
objetí partnera

Štít nebo výchova?

Jsou dva druhy arogantních žen. První skupina se snaží maskovat jejich bezbrannost a naivitu tím, že se postaví do role nedobytné pevnosti a osobnosti, která se ničeho nebojí. Pro mnohé z nich je to nejen maska, ale i určitý druh ochrany před mužským zklamáním.
Druhá skupina žen se jednoduše ztotožňuje s tím, nechovat se jako namyšlené dámy, ale naopak říct všechno tak, jak chtějí. Pokud tedy potkáte ženu, kterou pokládáte za časovanou bombu (ovšem natolik přitažlivou, že bez ní nemůžete být), dejte si předem pozor na to, abyste se nespálili a nepocítili to, že můžou být i chladné a zanechat vám šrámy na duši.