Vždycky může nastat situace, která se může změnit v hádku a je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Nemůžete předvídat její průběh, ale váš postoj ovlivní zcela jistě, její závěr. Jsou různé typy mužů, kteří se ke stresujícím okolnostem umí, anebo naopak neumí postavit čelem.
hádka v posteli

Když muž jedná impulsivně

Jak poznat impulsivního muže? Zjistíte to, v problémové situaci. Pokud taková chvíle přijde, tento typ muže, ji určitě nezvládne, ani pokud hádka bude probíhat relativně „v klidu“. Složí ho k zemi příchozí tlak a popadne svým emocím. S takovým mužem, nejenom žádný problém vyřešit nejde, ale ženy se s ním nechtějí ani hádat, protože neví, čeho je schopná jeho zbrklá povaha. Strach jim nedovolí, cokoliv špatného říct. Proto je soužití s ním, nanejvýš složité. Nikdy totiž nevíte, na čem jste.
vzteklý smajlík

S rozumem a klidem!

Šťastná to žena, která najde takového muže! Jestli muž dovede přistupovat ke konfliktu s chladnou hlavou, zanedlouho nebude potřeba, co řešit. Základem každé vzniklé hádky, je její řešení! A když muž dokáže o problému mluvit, rozebrat ho a prožít jeho průběh s logickým uvažováním, mají to ženy, s ním „vyhrané“! Dámy držte se takových typů, protože spor vzniká i ze zanedbatelného podnětu a není nad to, mít vedle sebe někoho, kdo má zájem rozluštit, co za tím vězí. Navíc, takový typ muže, je ochotný dělat i kompromisy, což je opravdu důležité!

Když muž nemluví

Snad není nic horšího, než když žena vede hádku sama a muž jen nečinně přihlíží a mlčí. S takovou, nemá smysl, vůbec něco chtít. Žádná žena nechce mluvit sama se sebou a o to horší je fakt, že s přibývajícím tichem, napětí jenom stoupá a ženský hněv se jenom zvyšuje. Buďto, je muž naprostý „ňouma“, nebo jenom nemá chuť se vůbec něčím zaobírat a proto ji ignoruje. No která pak, s takovým vydrží…
smutní milenci

Vyčítavý typ muže

Každému, bylo jednou něco vyčteno! Vytahovat tyto „kostlivce ze skříně“ se hodí vždycky, když  na nás působí nějaký nátlak. V zájmu vztahu, nevytahujte něco, co bylo kdysi. Pointou, je vyřešit daný aktuální problém a ty problémy, které byli předtím, hoďte za hlavu. Není dobré se k něčemu pořád vracet. Takhle si koledujete do budoucna, jenom o další hádky.

Náruživý muž

Opravdu, najdou se i muži, kterých hádka dokáže pěkně vzrušit. Líbí se jim, když žena křičí a jsou z toho naprosto rozpálení. Málokterá žena dokáže ze vzteku umět skončit v posteli. Omyl! Dovedou to všechny a stačí k tomu opravdu málo! Přitažlivosti muže, nelze odolat. Tento způsob řešení problémů je nadlehčený a ve většině případů, končí fantasticky. Dámy, máte doma takového „šťastlivce“?

Důvod, proč se lidi hádají, lze těžko vysvětlit. Je to, ale absolutně normální a dokonce i zdravé. Mnohem horší, je všechnu tu tíhu, držet dlouho v sobě. Problém je vždy řešitelný, co je na něm největší záludnost je to, jaký postoj k němu zanecháme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup