Líčení k ženám neodmyslitelně patří už jistou řádku let. Make-upové trendy se s postupem času měnily a vyvíjely. Dnes můžete dokonce venku vidět muže s make-upem! Můžete potkat ženu s modrou či zelenou rtěnkou. Zkrátka v líčení je v dnešní době dovoleno opravdu vše a právě to je na tom zábavné. Pronikněte do tajů extravagantního líčení.
namalovaný obličej
Je možné, že někteří lidé se budou pozastavovat nad tím, co to proboha máte na obličeji za svinstvo. Výborně, účel extravagantního make-upu byl splněn. Proč ale vlastně lidé něco takového na obličeji nosí? Mylně si lidé myslí, že se ženy do takového líčení pouští, jelikož chtějí make-upem něco skrýt a uměle se vylepšit. Většina takových lidí však bere líčení spíše jako umění. Na svém obličeji vytvářejí umělecké dílo. Pleť je malířským plátnem. Je to jednoduché.
Možná vás samotné zajímá, co je na tom zábavného. Pak mám pro vás jednoduchou radu. Prostě to zkuste! Začněte třeba rty. Nejdříve zkuste například křiklavě červenou nebo fialovou rtěnku. Že fialová rtěnka na rty nepatří? Pokud vám se líbí, pak na vaše rty patří. Nebojte se kritiky od ostatních. Je to vás obličej, vaše rty a důležité je, že se to líbí vám. Pokud tento úhel pohledu budete aplikovat pokaždé, když si řeknete, že to ta holka s tím líčením přehnala, pochopíte, jak to s tím kontroverzním líčením je. Navíc, když si uvědomíte, že jde především o Váš názor, přestanete se bát takové věci nosit ven.
vysypaný pudr
Líčení může být i určitou formou terapie. Při nanášení například očních stínů se můžete pořádně vyblbnout. Támhle třpytky, támhle linka, tady obyčejné stíny. Můžete zkoušet své vlastní nápady, nebo se inspirovat u blogerek či youtuberek. Na internetu najdete spoustu způsobů jak své oči či rty nalíčit. Můžete různě mixovat barvy, které k sobě ladí. Někdy vznikne super look i z barev, které se k sobě absolutně nehodí. A proto zkoušejte, zkoušejte a znovu zkoušejte různé kombinace.
červené náušnice
Když se oprostíte od všech předsudků a strachu, přestanete se se brát tak moc vážně, zjistíte, že jste možná o dost šťastnější. A o to přeci jde.