Americká hypotéka je vždy spojená s nemovitostí. Půjčit si může každý, kdo překonal hranici plnoletosti. V zásadě se hypotéky vždy vydávají u banky. V tom případě ale musíte mít čistý registr, bez žádných záznamů ohledně dluhů či exekuce. Ani malé zápisy se u bank netolerují. Existují ale i nebankovní americké hypotéky, které poskytují firmy podobné bankám, přesto se ale liší. Nebankovní americké hypotéky se Vám velmi vyplatí, a to i v případě, kdy máte zápisy v registru. Firma totiž poskytuje služby i bývalým dlužníkům či lidem, kteří museli čelit exekuci. Vždy je třeba pohlídat, zda je člověk schopen peníze splácet!

Hypotéka

Půjčku můžete splatit dokonce ihned, v případě, kdy nemáte dost prostředků, máte na splacení až 30 let. Záleží pouze na Vás, dá se domluvit v podstatě na jakémkoliv řešení splátek.Hlavní výhodou je menší nutnost papírování, než jak tomu je u velkých bank. Sjednání hypotéky je tak snadné a rychlé, bez zbytečného plýtvání papíru a Vašeho času.

Nemovitost

Na webu firmy si můžete vyplnit online formulář, kam zadáte i informace o nemovitosti. Obratem se Vám ozve někdo z asistentů, pravidelně vyškolených pracovníků, kteří se nebojí práce s lidmi a mají rádi obor, ve kterém se pohybují.

Samotná firma není bankou, přesto by se s ní mohla lehce porovnávat a zápasit o výhodnější místo na trhu. Pravdou je, že nevýhodou nebankovní americké hypotéky je vyšší úroková sazba, to se ale odvíjí od faktu, že firma není bankou. Je to tak i u všech obdobných firem, tato Vám ale zaručí ten nejnižší možný úrok na trhu!

Pokud stále váháte, nebojte se obrátit buď na výše zmíněný formulář, nebo přímo na mail společnosti, kde si Vás do rukou vezme někdo z týmu a pomůže Vám. V případě zájmu si můžete nechat sjednat schůzku.

Tato flexibilní varianta hypotéky už nemusí být nesplnitelným snem – ne s tou nebankovní variantou!