Arginin, o kterém se můžete dočíst na těchto stránkách pod názvem L arginine Erectmax.cz, je sloučenina, která patří mezi aminokyseliny. To znamená, že se podílí na tvorbě bílkovin a bílkoviny – proteiny jsou pro naše tělo velmi důležité i obecně. Tato sloučenina je ale významná proto, že ačkoli má řadu pozitivních účinků, naše tělo si ji samo nedokáže vyrobit tolik, kolik jí potřebuje. Nabízí se tedy, že je nutné ji tělu dodávat.

srdíčka tablety

To se děje formou zpracování této látky z potravy. Když konzumujeme kvalitní zdroje bílkovin, jako jsou vejce, hovězí a drůbeží maso, mléčné výrobky, ryby, luštěniny nebo například oříšky, mandle a semínka, dodáváme tělu onen potřebný arginin. ne však dostatečně. Protože – řekněme si narovinu, kolik z nás má přehled a důkaz o tom, kolik těchto potravin pravidelně denně přijímá? Je proto dobré tělu pomoci a dodat mu tuto nezbytnou látku ve formě potravinových doplňků.

oříšky

Pro co všechno je L arginin tak potřebný? Tělo jej potřebuje pro správný růst, ať už při vlastním vývinu člověka, kdy pomáhá s produkcí růstového hormonu, tak při zvyšování svalové hmoty, nebo při regeneraci po úrazech. Zlepšuje fungování srdce, zlepšuje cévní průchodnost a zvyšuje prokrvení organismu, snižuje také krevní tlak. Posiluje imunitu a má také protizánětlivé účinky, někdy jej najdeme i v kosmetice, kde mu jsou přisuzovány až omlazující efekty. Pravdou je, že pomáhá při hojení, po operacích, pomáhá na jizvy a různé tkáně těla. Působí proti škodlivým volným radikálům a dokáže také zmírňovat bolest a únavu. Zlepšuje paměť a funkce mozku. Díky zlepšení prokrvení také pomáhá s tvorbou spermií, kdy jim zajišťuje více živin pro jejich zdraví a počet a zlepšuje erekci. A to nejsou zdaleka všechny jeho kladné účinky pro lidské tělo a zdraví. Poohlédněte se proto po přípravcích obsahujících l arginin.