Zahrada a děti, to je něco, co šlo vždycky dohromady. Právě děti při pobytu na čerstvém vzduchu, mají možnost poznávat okolní svět, užít si volný čas venku, který by jinak s největší pravděpodobností trávily u počítače. Zpříjemněte dětem pobyt venku tím, že jim na zahradu pořídíte nejrůznější lákadla, která je zabaví na spoustu hodin.Hraní na zahradě

Bez pískoviště to nepůjde
Zvláště menším dětem uděláte velkou radost, pokud na zahradu umístíte menší pískoviště, kde budou moci rozvíjet svojí kreativitu a představivost. Samozřejmostí jsou i hračky v podobě lopatiček, bagrů, báboviček a nejrůznějších formiček, které děti dokážou zabavit. Je pak už pouze na vás, zda dáte přednost hotové plastové variantě nebo se rozhodnete udělat dětem pískoviště vlastníma rukama.

Podle možností vykopejte v zemi jámu, která bude mít čtvercový nebo obdélníkový tvar, dno bude potřeba zpevnit pomocí dřevěných prken, dlažebních kostek atd., na které pak přijde geotextílie. Vše následně stačí zasypat pískem. Ideálně obložte pískoviště kolem dokola a snažte se, aby mělo vyvýšené okraje. V případě deště, bude pískoviště chráněno před vodou, která by do něj mohla stéct.

Houpy, houp
Máte na zahradě vzrostlejší strom, který má navíc šikovně rostlé větve. V takovém případě si strom přímo vybízí o umístění houpačky. Jedná se o zábavu, která děti jistě bude bavit. No a možná ne jenom děti. Pro menší děti raději volte houpačku, která je přímo pro ně učená. Pro ty starší už bohatě stačí prkýnko nebo pneumatika přivázaná silnými provazy.Hračky na trávě

Kdo doskočí výš?
Další velmi oblíbenou atrakcí na zahradu je trampolína 305 Beanbag, na které si užijí spoustu zábavy nejenom malí, ale i velcí. Pokud je trampolína navíc opatřená o bezpečnostní sítě, můžete děti bez obav nechat poskakovat i bez dozoru a přitom si vychutnat na lehátku svou oblíbenou kávu.