Váš malý andílek vám bezesporu dělá radost každým dnem, kdy nemůžete uvěřit tomu, jak rychle roste a vyvíjí se. Možná i vy netrpělivě očekáváte to, kdy se vám poprvé rozběhne po bytě a od ty doby se už prakticky nezastaví. Podpořit ho v tom, aby z prvních krůčků nemělo strach, můžete i formou šikovného dřevěného pomocníka a hračky v jednom.
Dětské chodítkoje účelovou a užitečnou hračkou, která napomáhá dítěti v jeho rozvoji a poskytne mu stabilitu při chůzi, která je pro něho zatím neznámá.
A právě proto, byste neměli přehlédnout ani nabídku těch dřevěných.
dítě s chodítkem

Materiál, který je pro děti nejvíce bezpečný

Dřevěné typy hraček se považují za ty nejvíce vděčné a z hlediska bezpečnosti jich lze zařadit na první místo před všemi ostatními. Dřevo snese velkou zátěž, nátlak a odolá manipulaci a jeho používání v daleko větším poměru než jakýkoliv jiný materiál.
Výběr chodítka pro vaše dítě byste měli zaměřit zejména na jeho bezpečí. Spolehněte se na kvalitu materiálu a jistotu, že vaše dítě si díky němu nijak neublíží a vyberte si z nabídky takové, které vás přesvědčí o jeho koupě i díky jiným přednostem, které v sobě ukrývá.
dítě při chůzi

Hračka na zkoumání a posílení motoriky

Pokud se vaše dítě nebude chtít hned stavět na nohy a zkoušet to, jaké je to pohybovat se s ním ve vašem domě, nic si z toho nedělejte. Jednou to určitě pochopí a přijdou časy, kdy se bez něho nehne ani na krok. Do ty doby však může chodítko využívat jako naučnou hračku, se kterou bude vždy legrace.
➢ Díky několika typům her, které nalezete po jeho stranách nebo z přední části chodítka, si vaše dítě bude trénovat jeho motoriku a zkoumat, co všechno tato hračka a pomocník v jednom vlastně umí.
Z nabídky si můžete vybrat variantu s pohádkovou postavičkou Krtečka nebo zvířecí motiv slona. Potěšte vaše dítě i tímto typem dřevěné hračky a nepochybujte o tom, že se stane jeho oblíbenou ze všech.