Znáte lepší půjčku, než je nebankovní hypotéka? Možná patříte k těm, kteří raději dávají přednost bance, nicméně poté, co si pročtete výčet všech výhod, které vám nabízejí nebankovní hypotéky, začnete jistě uvažovat jinak.
Nebankovní hypotéky nebankovnihypotekymají celou řadu předností – k nim patří především tyto:role dolarových bankovek
Tyto úvěry jsou maximálně rychlé. Jestliže hrajete o čas a potřebujete mít peníze co nejrychleji v kapse, v tom případě je právě nebankovní hypotéka tou nejlepší volbou. Ať už se chystáte odletět na dovolenou a chybějí vám peníze, anebo potřebujete rychle vyplatit exekutora, jistě vám přijde vhod, že tento úvěr vyřídíte již do jednoho týdne, a v případě expresního čerpání můžete mít peníze doma ještě rychleji.
Nebankovní úvěry jsou velmi pohodlné. Nemusíte se obávat nepříjemných schůzek a zdlouhavého jednání, a už vůbec nebudete nic složitě dokládat a dokazovat. Možná je to k neuvěření, ale je to tak – v nebankovní společnosti se o všechno postarají za vás. To jediné, co musíte udělat vy sami, je vyplnit stručný online dotazník, který je zároveň i žádostí o úvěr. Nezabere vám víc, než tři minuty času.mince jedno euro
Nebankovní půjčky jsou výhodné. Neplatíte žádné poplatky předem. Úroková míra je stejná, a někdy i o něco lepší než v bance.
Tyto půjčky jsou flexibilní – každý žadatel je originál a jeho situace je jedinečná – a proto i každá půjčka je šitá na míru přesně podle potřeb toho, kdo o ni žádá.
Úvěr, který vyřeší každý problém, i tak by se dala nazvat nebankovní hypotéka – můžete ji získat i se zápisem v registru anebo s nižší bonitou.
A jaké musíte za takovou skvělou nabídku poskytnout záruky? Pro každou nebankovní hypotéku je typické, že za ni ručíte nemovitostí. A to dělá celou půjčku ještě jednodušší – jak pro věřitele, tak pro dlužníka. Zkrátka, jak hodnotnou nemovitost použijete jako záruku, tak vysokou půjčku můžete získat.