Kdo by někdy nechtěl poznat svět Zombie? Je to něco tajemného, děsivého, a zároveň mimořádně odpudivého, ale stejně je to velmi atraktivní svět. Protože však něco takového je ve skutečnosti nereálné, lidé si imitaci takového světa dopřávají různým způsobem. někdo se dívá na filmy a seriály, někdo chodí na maškarní bály, někdo naopak hraje hry s tématikou Zombies LazerFun Praha. Ať už vy jste v jakékoliv skupině, je pro vás jistě důležitá samotná myšlenka těchto chodících mrtvol. Pakliže byste rádi poznali tuto variantu hry ve světě Lasergame, možná pro vás bude příjemné zjištění, že se jedná o jednu z nejhranějších metod, které se v arénách provozují.billboard-right

Jak to vlastně funguje?

Zatímco v klasickém pojetí Lasergame jde zpravidla o dosažení maximálního počtu zásahu protivníků, v rámci herního typu Zombies je režim o mnoho jiný.
V základě jde o tým hráčů, kteří se snaží nějakým způsobem zneškodnit právě chodící mrtvolu. Ta má přitom o polovinu menší štít než samotní hráči, navíc nemá k dispozici žádnou zbraň. Jaká je tedy výhoda živého mrtvého? Je to schopnost kousnutí, přičemž po „zásahu“ nepřítele se z tohoto zasaženého stane taktéž chodící mrtvola. To znamená, že cílem samotné hry je přeměnit všechny hráče na Zombie. Jakmile se to podaří, hra se zastaví a resetuje se na začátek. Vyhrává tedy ten, kdo se udrží na poli zdravého hráče, co možná nejdelší dobu.labyrint (44)

Jak se určuje samotná Zombie?

Možná vás zajímá i to, jaký mechanismus funguje v rámci určování toho jedince, který se na začátku stane nakaženým. Inu, v tomto není žádné pravidlo, počítat si zkrátka někoho náhodě vybere, zbarví vestu na zeleno, přičemž hra začíná. Jak vidíte, je to jednoduché a prosté, avšak v dobré partě to může být neuvěřitelně zábavné. Proto byste i vy měli dát tomuto režimu možnost, a vyzkoušet jej. Možná přijdete na to, že jde o mnohem lepší variantu hry, než je ta základní.