Někdy volíme určitý virtuální směr. Skutečně čas od času potřebujeme nabrat síly anebo se jen tak snažíme „zabavit“ a zpříjemnit chvíli. Televizní pořady pouštíme jen jako takovou kulisu, kterou ani nevnímáme a vzápětí se okamžitě připojujeme k internetu. Nejen doma, ale také v práci, v parku, v kavárně, v obchodě, ve škole… A taky na tabletu, na notebooku, v chytrém telefonu… Hlavou se nám najednou prohání neskutečný počet myšlenek a zajímá nás paradoxně takřka cokoliv.
twitter facebook atd
Ať už jsme kdekoliv, všude kolem nás jsou lidé, kteří se touto internetovou zábavou a vyhledávání neustále baví. Jistě jste si toho všimli také, vždyť se stačí jen rozhlédnout kolem sebe. Ženy, muži a dokonce i děti. Potom když se takhle někdo „chová“ asi přemýšlíte jakou informaci zrovna tato osoba na internetu vyhledává, ale skutečně je to tolik záhadné? Co pořád „vyťukává“ a snaží se stále najít?  Budete se divit, ale nic tolik záhadného to opravdu není.
 
Přinášíme ty nejvíce oblíbené a sledované informace ze světa internetu:
 
Zprávy– ano to je nejzákladnější co nás zajímá. Nejvíce jde o novinky z domova a ze světa, ale také předpověď počasí určená pro námi zadaný region. Muži sledují zejména sportovní přehledy.
 
Email, Facebook, Skype, ICQ –určitě znáte tyto typy pro rychlé psaní jednoduchých zpráv a možné výměny názorů nebo fotografií. Praktické jsou především tím, že nestojí vůbec nic.
 
Vyhledávače Google, Seznam, Centrum– Cokoliv nás napadne prostě hledáme a to jednoduše pouhým zadáním. Je zcela jedno jestli se jedná o praktické informace, jako jsou například jízdní řády nebo každodenní horoskopy… 
 úsměv brunety
Filmy, seriály, videa –  takové internetové sledování nás neustále baví, už jen proto, že si lze vybrat ze spousty nabídek a kdykoliv nás napadne. Už nemusíme netrpělivě čekat u televizní obrazovky…
 
Bankovní služby– opravdu velmi oblíbená služba nás všech. Nejen platební příkazy zvládáme pomocí internetového připojení.