Kdo by nechtěl mít vodu ve svém zahradním bazénu v té nejlepší kondici, a to navíc v situaci, kdy by takřka nemusel nic dělat? Všichni totiž moc dobře víme, že průzračná a jiskřivá bazénová voda, jakou vídáváme ve filmech, stojí přece jen trochu té námahy, nákup těch pravých přípravků kvalitní bazénové chemie a jejich správné užívání. A to už nemusí každý zvládnout, i když se snaží, seč může. Mnoho lidí tak touží po ideálním přípravku, který by se o vše potřebné postaral za ně. A nyní ho mohou mít! Řeč je o chlorových tabletách 5v1, které dokážou málem zázraky, a především nahradí hned několik přípravků bazénové chemie, bez kterých se jinak neobejdete.
květ na dlaždičkách.jpg
Co tedy chlorové tablety 5v1 všechno umí?
Za prvé vaši vodu desinfikují, takže brání růstu různých nežádoucích mikroorganismů a vy se nemusíte obávat o své zdraví.
Za druhé fungují jako účinný algicid, který se hravě vypořádá s růstem a rozmnožováním řas ve vaší bazénové vodě.
Dále udržují optimální hladinu pH vaší bazénové vody, což je základ.
A rovněž zajistí patřičné hodnoty obsahu aktivního oxidačního činidla, v tomto případě chlóru.
A aby toho nebylo málo, tak všechny nečistoty obsažené v bazénové vodě ještě vyvločkují, takže je snadno zachytí bazénová filtrace.
Je tedy jasné, že po použití tohoto multifunkčního přípravku bude voda ve vaší nádrži jako z reklamy na křišťálovou vodu.
svalnatý kluk.jpg
Jistě vás dále potěší i to, že cena tohoto přípravku je velice příznivá a jeho používání se vám tak jednoznačně vyplatí. A skvělé je, že jeho použití je velice snadné, stačí potřebný počet tablet nechat rozpustit v bazénové vodě, zkrátka jednodušší už to být nemůže! Takže všichni ti, kdo byli doposud smutní, že se jim údržba bazénové vody nedaří tak úplně podle jejich představ, mohou nyní vyzkoušet přípravek, na jehož použití a dávkování nelze nic poplést a kvalita vaší vody je tak zaručena!