Vířivka je skvělým způsobem, jak se uvolnit a odpočinout si po náročném dni. Lidé si ji velmi často pořizují, je to takový trend, navíc taková vířivka ani nestojí moc peněz. Je však důležité ji pravidelně udržovat, aby se zachovala hygienická a bezpečnostní standardy a zároveň prodloužila životnost zařízení. To ale hodně lidí netuší, myslí si, že ji jen napustí vodou a že to stačí. To je však lež a my vám chceme ukázat, jak se o takovou vířivku strat.

vířivka

Filtr je klíčový pro udržení čistoty vody. Je důležité ho pravidelně čistit a měnit podle pokynů výrobce, tak jako u každého zařízení, ve kterém je voda. Filtr se totiž velmi často zanáší, stejně jako u pračky. Obvykle se doporučuje čistit filtr každé dva týdny a vyměňovat ho každých šest měsíců. Správné pH a chlor vody jsou nezbytné pro udržení hygieny a bezpečnosti vody, takže mimo filtr rozhodně musíte čistit i vodu a sledovat, zda-li není škodlivá pro vaši kůži. To totiž opravdu nechcete. Doporučuje se měřit pH každé dva týdny a přidávat chlor, pokud je to nutné. Výrobce vířivky by měl poskytnout pokyny pro udržování pH a chloru, takže se nebojte, že byste si museli správné pH vymyslet. Vždy sledujte to, co je napsané v návodu. Pokud se na to necítíte, zavolejte si firmu na čištění vířivky Servisvirivychvan, která to provede za vás. Mají v tomto oboru už dlouholeté zkušenosti.

vířivka

Nečistoty, jako jsou lístky, tráva nebo hmyz, mohou způsobit problémy s filtrem a pH vody, takže je jasné, že je musíte odstraňovat. Snažte se zkrátka co nejmíň přitížit vířivce a jejímu filtru. Co se týče čistoty, je třeba čistit i vířivku jako takovou, a to jednak pro vaše pohodlí, ale i pro vaše zdraví. Další věcí je hladina vody. Hodně lidí si myslí, že tam prostě napustí vodu a konec. Tak to ale není. Voda ve vířivce by měla být naplněna na správnou úroveň, aby byl zajištěn optimální provoz vířivky. Pokud je hladina příliš nízká, může dojít k poruše čerpadla, zatímco příliš vysoká hladina může způsobit přetečení vody, ale to jistě každému dojde. Podívejte se do návodu, tam správnou hladinu vody naleznete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup