Jste milovníci vína a rádi navštěvujete různé vinické oblasti? Pak přijeďte prozkoumat vinařský ráj v oblasti Jižní Moravy. Jižní Morava je zkrátka klasikou v oblasti vína, krásné přírody a různých zajímavostí, které tak lákají k výletům a procházkám.

památka lednice

Navštivte Perlu Jižní Moravy, která vám nabídne skvělé ubytování v Lednici a okolí, které vám poskytne vše potřebné od soukromí, pohodlí, až po možnost stravování. V okolí hotelu naleznete spoustu zajímavých přírodních a kulturních památek, díky kterým tak budete mít o bohatý program během vašeho pobytu zde postaráno.
A hotel, ve kterém se můžete ubytovat? Ten vás potěší svoji příjemnou a útulnou atmosférou. Nechybí vkusně zařízené pokoje, které vám poskytnou soukromí a pohodlí. Jídlo si budete moci vychutnat v hotelové restauraci, za hezkého počasí můžete také využít zahradní restauraci. Místní restaurace je vyhlášená skvělými pokrmy a poskytne vám tak nezapomenutelný gastronomický zážitek.

A CO VÍNO? To určitě nesmí na Jižní Moravě chybět. Najdete tu spoustu vinařských oblastí. Samozřejmě nesmíte vynechat ochutnávky místního vína, které je též vyhlášené. Přímo v areálu hotelu se nachází vinný sklep. Ty nejlepší odrůdy tak budete mít doslova nadosah ruky a nebudete za nimi muset daleko. Od skupiny 30ti lidí si může ve vinném sklípku vychutnat nejrůznější odrůdy vína, uspořádat narozeninovou oslavu nebo firemní akci.

lednice

Pokud si zajedete odpočinout na Jižní Moravu, tak oblast Lednicko-Valtického areálu určitě nesmíte minout. V případě, že tu budete plánovat strávit více dní, pak je vám náš hotel plně k dispozici tak, abyste tu strávili příjemné dny, na které budete ještě dlouho po návratu vzpomínat.
Oblast Jižní Moravy si velice rychle zamilujete, to je jasná věc – je to totiž ráj nejen pro vinaře, ale také pro milovníky přírody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup