Chcete si příjemně zpestřit odpoledne? Hledáte netradiční zábavu, na kterou jen tak někde nenarazíte? Jste milovníky tajemna a záhad? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout úniková hra Pardubice. Jedná se o skvělou příležitost, jak si naživo vyzkoušet to, co prožívají vaši oblíbení filmoví hrdinové.

tajemství

Možná i vy už jste někdy zatoužili po tom, abyste mohli na vlastní kůži prožít napětí, tajemno a dobrodružství, na které jste se zatím mohli pouze dívat ve vašich oblíbených filmech. Anebo právě vy patříte k těm, kteří milují počítačové hry – hledačky, kde s pomocí různých kódů, šifer a skrytých nápověd odhalujete něčí skutečnou totožnost anebo způsob, jak uniknout z místnosti. Pak právě vás jistě velice potěší, že je zde jedinečná šance, stát se na chvíli skutečným hrdinou podobného příběhu. Konkrétně na to budete mít celý sedmdesát pět minut. Ty budou od začátku až do konce nabité napínavými okamžiky. Vaše mozkové závity budou pracovat na plné obrátky. A možná se u toho i pořádně zapotíte.

A je zde ještě jedna další skvělá zpráva. Nejen, že se nyní můžete stát hlavním hrdinou tajemného příběhu, ale můžete k tomuto dobrodružství přizvat také své přátele. A všichni moc dobře víme, že sdílená radost bývá vždy dvojnásobná. Proto už neváhejte ani chvíli a domluvte se s dalšími lidmi – hra je určena pro celkem dva až pět hráčů. Ale v žádném případě se nemusíte obávat toho, že by se na vás v případě plného počtu nedostalo dost dobrodružství. Ba naopak. Navíc tak své přátele mnohem lépe poznáte a i vy sami zjistíte, co ve vás vězí. V každém případě budete mít ještě dlouho na co vzpomínat.

staré dveře

Pokud se úniková hra zalíbí i vám, tak neváhejte a vyzkoušejte si také její další varianty. Anebo ji můžete darovat jako originální dárek někomu ze svých blízkých. Poukaz na takové zážitky jistě potěší a dotyčný na ně jen tak nezapomene.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup