Patříte k těm lidem, o kterých se říká, že jim uschne i kaktus? Nemyslíme tím smolaře, ale ty, kterým se skutečně nedaří starat se o květiny v květináčích a po čase jim tyto uschnout, opadají, zvadnou, umřou.

Máte rádi kolem sebe květiny, ale nemáte čas se o ně starat, sledovat pravidelnou zálivku, zkoumat, kdy má která květina ráda zálivku, jestli ji mít na okně nebo v polostínu apod? Nebo býváte delší dobu mimo domov a květiny by zatím neměl kdo zalévat?

umělé květiny

Máme pro vás řešení, které vám určitě projasní den! Pořiďte si umělé květiny!

Realistické umělé květiny, vypadají opravdu jako skutečné. Samozřejmě nevoní jako živé květiny, ale copak všechny živé květiny voní? Však umělá květina může být jen zeleň, jako třeba věnce z umělého buxusu nebo kapradiny.

Pravděpodobně máte umělé květiny spojené spíše se hřbitovem, kde je umělá květina praktická ohledně údržby a také máte-li jen urnové místo, tak tam živé květiny zasadit nemůžete. Ale máte na zahradě pergolu? Pokud chcete mít na stěně pergoly zeleň, ale nechcete v parném létě denně večer zalévat a přes den odhánět včely a vosy od květů živých rostlin, je stěna z umělých květin pro vás tím pravým ořechovým.

růže

Květiny mají zvláštní moc udělat nám den krásnějším. Někdy si ovšem nemůžeme dovolit živé květiny v květináči, anebo nechceme kupovat každý týden čerstvé řezané květiny. Pokud se nechcete květin ve vašem bytě vzdát, je tu řešení ve formě umělých květin, které od těch živých jen stěží rozeznáte.

Umělé květiny, ať už zeleň, větvičky, kytice, věnce nemusíte kupovat jen na hrobová místa. I v bytě, umístěná v koutě, kam slunce nesvítí, a proto by tam živá květina dlouho nepřežila, může být rozumným řešením. Darovat kytici složenou z umělých květin taky není úplně špatný nápad, protože umělé květiny obdarovaného potěší delší dobu, než by vydržely čerstvé květiny ve váze.